Contact

Wij gaan discreet met je gegevens om

Jan Wacht

Directeur

E  j.wacht@eminentgroep.nl

M  06 - 29 05 58 37

 

Anouk Visser

Financieel Manager / HR Manager

E  a.visser@eminentgroep.nl

M  06 - 42 08 25 23

 

Edwin Wendrich

Sr. Adviseur Civiele Techniek

E  e.wendrich@eminentgroep.nl

M  06 - 81 45 20 11

 

Lars van Schooten

Adviseur Civiele Techniek

E  l.vanschooten@eminentgroep.nl

M  06 - 41 60 77 70

 

Georgia Koukolis

HR Medewerker

E  g.koukolis@eminentgroep.nl

M  06 - 41 13 20 45

 

Sebastiaan Houtgraaf

Adviseur Bouw

E  s.houtgraaf@eminentgroep.nl

M  06 - 41 61 66 95

 

Jordy Leeuwestein

Adviseur Bouw

E  j.leeuwestein@eminentgroep.nl

M  06 - 18 25 71 31

 

Roelf-Jan Aanstoot

Adviseur Bouw

E  r.aanstoot@eminentgroep.nl

M  06 - 18 25 72 39

 

Rinske Meerdink

Adviseur Bouw

E  r.meerdink@eminentgroep.nl

M  06 - 39 87 27 11

 

Nathan van Wijngaarden

Adviseur Industrie / Installatietechniek

E  n.vanwijngaarden@eminentgroep.nl

M  06 - 39 87 27 17

 

Mark van Oort

ICT Service Manager

E  m.vanoort@eminentgroep.nl

M  06 - 39 87 27 16

 

Teake Droog

Financieel Administratief Medewerker

E  t.droog@eminentgroep.nl

M  06 - 41 61 69 06

 

Daphne Aaldering

Adviseur Civiele Techniek

E  d.aaldering@eminentgroep.nl

M  06 - 41 13 17 97

 

Alfons Stoltenborg

Adviseur Bouw

E  a.stoltenborg@eminentgroep.nl

M  06 - 41 61 92 88

 

Mitchell Spier

Adviseur Bouw

E  m.spier@eminentgroep.nl

M  06 - 48 60 79 80

 

Sary Roos

Adviseur Civiele Techniek

E  s.roos@eminentgroep.nl

M  06 - 39 87 27 10

 

Caron Ellens

Adviseur Industrie / Installatietechniek

E  c.ellens@eminentgroep.nl

M  06 - 30 39 13 48

 

Tyson Malaihollo

Stagiair Communicatie & Multimedia

Sam Santos

Adviseur Industrie / Installatietechniek

E  s.santos@eminentgroep.nl

M  06 - 30 39 16 82

 

Jorieke Vale

Adviseur Industrie / Installatietechniek

E  j.vale@eminentgroep.nl

M  06 - 41 61 92 73

 

Tessa in 't Veld

Adviseur Bouw

E  t.intveld@eminentgroep.nl

M  06 - 43 02 04 26

 

Edward Lanenga

Software ontwikkelaar

Apeldoorn

Eminent Groep B.V.
Oude Apeldoornseweg 47M
7333 NR Apeldoorn
 

T     055 - 576 95 25
F 055 - 579 11 22
M info@eminentgroep.nl

Rotterdam

Rivium Boulevard 156
2909 LK Capelle aan den IJssel
 

T    010 - 303 59 90

Eindhoven

Flight Forum 40
5657 DB Eindhoven
 

T    040 - 303 08 10

Amsterdam

Evert v/d Beekstraat 104
1118 CN Schiphol
 

T    020 - 705 13 72

Utrecht

Atoomweg 63  
3542 AA Utrecht
 

T    030 - 307 03 24

Waarom kiezen voor Eminent

  • Volop carrièrekansen door groot landelijk netwerk en actuele marktkennis.
  • Persoonlijke, doelgerichte en discrete werkwijze.
  • Toegang tot de meest interessante vacatures en projecten. 
  • Zowel vaste banen als tijdelijke projecten.
  • Banen voor zowel starters als ervaren professionals. 

Contact

Apeldoorn

Oude Apeldoornseweg 47M

7333 NR Apeldoorn

T055 - 576 95 25

E info@eminentgroep.nl


Utrecht

Atoomweg 63

3542 AA Utrecht

T030 - 307 03 24

   


Rotterdam

Rivium Boulevard 156

2909 LK Capelle aan den IJssel

T010 - 303 59 90

   

 

Amsterdam

Evert v/d Beekstraat 104

1118 CN Schiphol

T020 - 705 13 72

       

Eindhoven

Flight Forum 40

5657 DB Eindhoven

T040 - 303 08 10

   

Copyright © 2017 Eminent Groep B.V.